HAKKIMIZDA

2002 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Mersin’de bulunan Saysan Bakliyat, günde 150 ton ürün işleme kapasitesine sahip, son teknolojiyle donatılmış bir mercimek eleme tesisine sahiptir. Ayrıca, nohut ve fasulye eleme tesislerinde ürettiği ürünleri de iç pazara sunmakta ve ihracatını yapmaktadır.Paketleme Tesisi ile müşterilerine tam donanımlı ve teknolojik alt yapısı ile hizmet vermektedir.

Tesisimiz çalışma şekli bakımından yıllık 50 Bin Ton mercimek işleme kapasitesine sahiptir. Kalite önceliğimiz olduğu için son teknoloji makinelerle donatılmıştır. Tesisimizin işleyişini ana hatlarıyla anlatmam gerekirse; Natürel ürün silolara çekiliyor. Ardından 4 katlı olan işleme fabrikamızda sırayla; eleniyor, temizleniyor ve paketleniyor. Yeni Nesil Kapalı Elek Serisi Excell’den Renk Ayırma Makinesine kadar en son teknoloji makinelere sahibiz. Kalitemizin temelinde teknoloji yatıyor.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

MİSYON

Ürün ve hizmetlerimizi satın almayı planlayan müşterilerimize, sektörde 20 yılı aşkın tecrübemizi bir araya getirerek, ihtiyaca uygun, butik çözümler ile ihtiyaçlarını karşılayacak etkili çözümler sunmak hedefimizdir.

VİZYON

Kalite politikamızdan ödün vermeden en iyi ekipman ve işçiliğin sürdürmektir. Nüfus artışına bağlı olarak sürekli artan tüketim nedeniyle doğanın zarar görmesini önlemek için teknolojiye ayak uydurmak. Yeni satış ve pazarlama trendlerinin en iyi uygulamalarını geliştirerek küçülen dünyada büyüyen bir şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

2002 yılında faaliyetlerine başlayan Saysan Dış Ticaret, iş prensibini müşteri memnuniyeti odaklı olarak belirlemiştir. Kuruluşunun ilk gününde sahip olduğu amatör ruhu yılların verdiği tecrübe ile harmanlayan Saysan, aynı zamanda büyümesini sürdürürken, gelenek ve göreneklerini de korumuştur.